İçeriğe geç

Baza Tamiri Bursa

  1. Baza Tamiri Ustası
  2. Baza Tamiri Nasıl Yapılır
  3. Tamir Aşamaları

Baza tamiri bursa, baza tamiri yapılırken çocuk odaları için tasarlanan ölçülerle beraber yatak odaları için tasarlanan büyük ölçülerde bazaların da tamiri yapılabilmektedir. Bunun için ilk önce arızanın tespit edilmesi gerekli olmaktadır. Bunların yanı sıra mobilya montaj hizmetimizde mevcuttur.

baza tamir bize ulaşın.

Yatakların baza olarak kullanılması için gerekli olan sunta kullanımı veya döşek başı kullanması şeklinde malzemelerin montajlarının da yapıldığı firmamız kapsamında öncelikli olarak satın alan ihtiyaçlarının tespiti olarak belirlenmektedir.

Müşterilerin arızaya ait ya da montaja ilişkin talepte bulunmaları durumunda uzman ustalarımız ile arızaların tespit edilmesi sağlanmakta ve devamında buna müsait onarım çalışmalarının planlanması sağlanmaktadır.

Yatak olarak kullanılan bazaların sandık kısımlarının doğru ve etkin bir halde kullanılabilmesi için sunta kesilerek kaliteli daha sağlam ve dayanıklı hale getirilmesi mümkün olmaktadır.
Baza sunta değişimi ​ya da yeni suntanın montaj işlemleri yapılırken kaliteli ürünlerin kullanılması oldukca önemlidir. Ürünlerin kaliteli olması ve montaj işlemlerinin etken bir şekilde yapılması sayesinde bazalar da daha kaliteli ürünler haline gelebilecektir.

Suntaların bazalar ile uygun ölçülerde kesilmesi ve montajı yapılırken de estetik bir görüntünün sağlanabilmesi için alanında uzman olan kişiler tarafınca işlemlerin yapılıyor olması gerekmektedir.

Firmamız bünyesinde yürütülmekte olan Baza tamiri hizmetlerinde sunta kullanımında olduğu şeklinde baza başlığının da kaliteli olması önemli olmaktadır. Bu sayede bazanın daha durağan ve daha sağlam durması sağlanmış olmaktadır.

Baza kullanımı için önemli olan başlık modelleri, odanın tasarım farklılıklarına göre değişkenlik gösterebilmekte olup, birden fazla kez monte edilebilmektedir. Fakat ürünlerin kaliteli olmaması durumunda ise başlığın sağlam bir yapıda bulunmayacağı düşünülmektedir.

Baza Tamiri Ustası


Bursa baza tamiri ustası olarak müşterilerin arayışları göz önünde bulundurularak bu sektör içindeki en tecrübeli ve en başarı göstermiş isimler ile çalışmaya devam etmekteyiz. Bu sayede yürütülen çalışmaların da hem süratli bununla beraber güvenli olması sağlanmaktadır. Mobilya kurulumu hizmeti içinde ustamız hizmetinizde.

Alanında tecrübe sahibi olmalarının yanı sıra hızlı ve atik olmaları sayesinde de randevu sürecinden itibaren en kısa süre içerisinde baza teslimi yapılmakta olup işlemlerin de kaliteli bir biçimde tamamlanması sağlanabilmektedir.

Baza tamiri işlemlerinde bulunan farklı başlıklar içinde yatak baza tamiri en temel tamir işlemi olmakla birlikte, mekanizmalara yönelik de arıza tespiti ve onarım emek harcamaları yapılabilmektedir.

Bazaların mekanizmaları metal olduğundan uzun soluklu kullanımda en fazlaca arıza bu bölgelerde görülse de tamir işlemleri basit ve hızlı olduğu için döşek baza tamirine gore daha az tercih edildiği bilinmektedir.

Bunların yanı sıra bazanın amortisörünün tamir edilme sürecinde de mühim hizmetle sunulmaktadır. Temel bir mekanizma olduğundan düzenlenmesi de oldukca mühim bir gereklilik içermektedir.

Baza Tamiri Nasıl Yapılır


Baza makası tamiri yahut baza amortisör tamiri yapılırken öncelikli olarak bir arıza olmadan önce onarımın yapılması sağlanmaktadır. Bu sayede arızaların onarılamaz bir duruma gelmesinden önce tertipli bakımlarının yapılması durumunda daha uzun zaman dayanıklı olarak kullanılabilmektedir.

Baza onarım işlemleri kapsamında tamir işlemleri arızalardan daha kısa müddette yapılmakta olan işlemler oldukları için evde de yapılması olası olmaktadır. Bu sayede randevu süresi içerisinde yaklaşık bir saat içerisinde işlemler tamamlanabilmektedir.

Tamir işlemlerinde vakit, yapılacak olan işlemlere bakılırsa değişkenlik göstermektedir. Mekanizmalar kısa süre içerisinde onarılırken mobilya temelli arızaların giderilmesinde bazaların nakliye ile firmaya getirilmesi gerekebilmektedir.

Bazı durumlarda bazanın tamiri olası olmadığında yeni parçaların eklenmesi laf konusu olmakta olup bu durumda kullanılan parçalar da kaliteli ürünlerden tercih edilerek satın alan memnuniyeti yüksek düzeyde sağlanmaktadır.

Tamir Aşamaları


Yatak baza tamiri belirlenirken arıza durumuna göre belirlenenler üzerinden hizmet verilmektedir. Her arızanın nedenleri değişik olacağından öncelikli olarak sebeplerin belirlenmesi ve bu nedenlerde bir tertip yapılması gerekmektedir.

Yatak baza tamirinde arızanın tespit edilmesinden sonrasında onarmak için lüzumlu olan parçalar tespit edilmekte ve müşterilerin tercihlerine bağlı olarak parçaların temin edilmesi kısa vakit içinde sağlanmaktadır. Sonrasında parçaların montajı ile işlemler tamamlanmış olmaktadır.

Yatak baza tamiri alanında hizmet almak isteyen müşterilerimizin, kontakt numaraları 0534 327 20 97 üstünden tarafımıza varmaları halinde kısa zaman süre içinde tamir hizmetleri verilmekte olup evde yahut firmada işlemler tamamlanmaktadır. İsteğe bağlı olarak tertipli tamir hizmetleri de sunulabilmektedir

Puanımız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Add your own review

Rating

Call Now ButtonHEMEN ARAYIN