İçeriğe geç

Nasıl Yapılır

Montaj Ustalık Gerektirir

İşinizi Şansa Bırakmayın Ürünlerinize Zarar Vermeden İletişime Geçiniz.

Evinizdeki Mobilyalarınızda yer değişimi yapmak, odalar arası mobilyaları değiştirmek artık çok kolay. Marka ve modeli farketmeden tüm mobilyalarınızın demontajını ve montajını yapıyoruz.
İkea’dan aldığınız tüm mobilyaların montajını aynı gün içinde bekletmeden yapıyoruz.
Koçtaş’tan aldığınız tüm mobilyaların montajını aynı gün içinde bekletmeden yapıyoruz.
Evidea’dan aldığınız tüm mobilyaların montajını aynı gün içinde bekletmeden yapıyoruz.
Tekzen’den aldığınız tüm mobilyaların montajını aynı gün içinde bekletmeden yapıyoruz.
Bauhause’dan aldığınız tüm mobilyaların montajını aynı gün içinde bekletmeden yapıyoruz.

Raylı Dolap kurulumu diğer mobilyalara göre daha zordur, ustalık gerektirir. Raydolap kurulumu tamamlandıktan sonra kayar kapak mekanizması zemininize ve kullanışınıza göre profesyonel bir usta tarafından ayar yapılması gerekir.

Gardrop kurulumu, Raydolap’a göre daha kolaydır. Fakat mobilyanın montajından sonra çekmeceleri ve kapakları düzgün monte edilmez ise ileri zamanda kapak menteşelerinize veya çekmece raylarınıza zarar verebilir. Buda sizlere artı maliyet çıkarabilir.

Mutfak dolabı kurulumu diğer mobilyalarınıza göre en zor olanıdır. Çok sayıda modüllerden oluşur. Kurulumu, modüllerin duvara asılması ve tamamının montajında ustalık gereklidir. Mutfak dolabınızın montajı kaliteli ve usta bir ekip tarafından  yapılması gerekir.

Ayakkabılık kurulumu aslında en basitidir. El beceriniz ile kurulum şeması var ise kediniz bile kurabilirsiniz. Fakat hazır aldığınız ayakkabı dolaplarınızın kalitesi tartışılır olduğu için yinede bir usta eli değmesinin mobilyanızı daha uzun süre kullanmanıza faydalı olabilir.

Portmanto Kurulumu kaliteli bir montaj ekibi ile usta tarafından yapılması gerekir. Sağlamlık ister, bu nedenle duvara sabitlenmesi gerekir. Özellikle kış zamanlarında mobilyanızın içerisi yüklü olacağı için ürünün kalitesi ve duvar montajı çok önemlidir.

Tv Ünitesi kurulumu, görsellik açısından duvara sabitlenmesi gereken moduller ve raflar ile süslenir. Usta bir ekip tarafından güvenli bir işçilik ile yapılmalıdır. Yeni nesil televizyonlar duvara sabitlendikten sonra test edilerek asılmalıdır.

Şifonyer kurulumu ilk bakışta kolay görünür fakat montajı ve işçiliği çok önemlidir ustalık gerektirir. Ufak parçalardan oluşur, aksesuarlarını ve çekmece raylarını iyi bir işçilik ile ölçüye göre hesaplanarak monte etmek gerekir.

 Kapı montajı işçilik ve ustalık gerektirir. Ölçüsüne göre montajı yapılır. Sağlamlaştırmak için kapı köpüğü, silikon v.b malzemeler kullanılır. Kurulumu kolay değildir. Mobilya montajları arasında en fazla vakit alan kapı montajıdır.

etiketler;

mobilya tamircisi.

mobilya tamir.

mobilya kurulumu.

bursa mobilya kurulumu.

mobilya kurulum servisi.

ikea mobilya kurulum.

vivense mobilya kurulum.

mobilya montajı.

bursa mobilya montaj.

mobilya montaj servisi.

rabi mobilya kurulum.

rani mobilya kurulum.

zenio mobilya kurulum.

patiko mobilya kurulum.

almila mobilya kurulum.

koçtaş mobilya kurulum.

tekzen mobilya kurulum.

mobilya tamir bursa.

mobilya tamir servisi.

mobilya ustası.

bursa mobilya tamir hizmeti.

Call Now ButtonHEMEN ARAYIN